tomy smyk

jde si schvalne spustit krev z nosu

ahoj ja jsem se z kamaradem bavil jestli si jde schvalne spustit krev z nosu a on rikal ze jde a ale na otazku jak mi neodpovedelmohli byste mi odpovedet vy?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jak u koho. Někomu se stačí do nosu šťouchnout, jiný musí schytat pořádnou perdu. Jestli myslíš, že spuštění krve vyvoláš nějakým zaklínadlem, tak to tě zklamu. Někomu se krev spouští i ze stresu.

Další odpovědi
badisko

spise jak u koho …u kazdeho to jde klavou proti zdi …a u nekoho ze bude tlacit do hlavy krev no presne vevim jak to popsat snad by ti poradil nejakej ze zdejsich hulicu …ale ma to jeno dost podstatne riziko …muze ti v hlave prasknout cevka a mas problem …nekdy az v podobe komatu …;D…

marci1

Ne, protože by člověk vykrvácel a zemřel !!!!