kamilst

Proč se smějou Rusku, že staví na Ukrajině pontónový most na stejném místě?

Není naopak k smíchu Ukrajina, když jejich dělostřelecké baterie na místě, které odkryla při útoku na tento pontónový most už neexistují a bláhově věří tomu, že se Rusové posunou jinam kde to schované dělostřelectvo ještě mají?

Odpovědi
_Bůh_

Válka ti připadá k smíchu?

Doktor Chocholoušek již čeká.

zjentek

No bo spec. operace na Ukrojině není válka, ale KOMEDIE! (Viz média.)

led

Veria v známe pravidlo z 2.svetovej vojny „bomby a guľky opakovane nezasahujú miesto, ktoré už zasiahli“
Skúste sa radšej miesto posmechu opýtať „Prečo tečie krv nevinných na oboch stranách? Prečo miesto mieru rinčia zbrane?“ Aj keď odpoveď je jasná „lebo kapitál vládne…“

Robiť si posmech z nešťastia iných je zvrátenosť.

hapiky

led: Myslel jsem si, že máte více realističtější názory. Nesvádějte „řinčení zbraní“ na nějaký kapitál. I podprůměrný člověk ví, že agresor je Rusko, které kromě dobyvačné a nevyhlášené války páchá lidská zvěrstva na Ukrajině. Jenom proruský troll říká něco jiného.
Jak může někdo soudný vyčítat či hanit někomu, že pomáhá zemi, kterou napadl tak bezohledný nepřítel.

led

teoretik nadčlovek hapiky, na rozdiel od vás som väčší realista, než vy, kto „realizmus“ čerpá z mediálnych jednostranne zameraných plátkov.
Na rozdiel od mnohých, viem, čo znamená vojna. Pre mňa to nie je púhe slovo a obrázok v správach.

Pepa25

led: co třeba vysvětlit, PROČ si myslíte, že za vším je jen kapitál?