ivosek2

Proč se v Rusku v roce 2016 nekonaly prezidentské volby?

Nejlepší odpověď
annas

Proč?

"O možnosti předčasných voleb, jak o nich občas spekuluje ruský tisk, ruské vedení neuvažuje, řekl informovaný kremelský zdroj agentuře Interfax. Signalizovalo by to prý "slabost státní moci.

„Jakékoli diskuse o předčasných prezidentských volbách jsou nepodložené,“ řekl kremelský zdroj. „Jsou to všechno pověsti,“ dodal.

Sám Putin loni na prosincové tiskové konferenci možnost předčasných voleb hlavy státu připustil. Dodal ale, že by to bylo „neúčelné“.

Prezidentské volby se v Rusku budou konat v řádném termínu, tedy 11. března 2018."

http://www.ty­den.cz/rubriky/zah­ranici/rusko-a-okoli/volby-prezidenta-se-v-rusku-uskutecni-v-radnem-terminu_418526.html

Další odpovědi
Drap

A proč by se měly konat? Prezidentské volby budou v Rusku v roce 2018