sesednizkola

Proč se řeší nějací kandidáti na prezidenta když je úplně jasné, že prezidentem bude Babiš?

Babiš vyhraje drtivě volby a bude prezidentem. Každý bude říkat, že ho nevolil, že ho tam nechce. V novinách se budou ptát „tak kdo ho teda volil?!“. Ale bude tam, všichni co si mysleli, že už to před lidmi prohrál budou jen koukat jak vrány a s jeho prezidentováním..no nic se s tím nebude dát už dělat. Takhle to dopadne.

Anketa: Podpořili byste pana Babiše v prezidentských volbách?

Nejlepší odpověď
zjentek

Nejsem ještě plně rozhodnut

No u skutečností není ani možné, aby se odvíjely dle představ každého jednotlivce. Někdy je třeba prostě „se smířit“. Proto taky se lidé obracejí k Bohu. Je to jakási možnost, naděje…

…A ty seš mizernej manipulátor. (;

Další odpovědi
Hlada

Ne

Jako sarkasmus dobrý. Hrozná představa. Bohužel ale nemusíš být daleko od pravdy. Už se vyskytují návrhy na respirátorovné a mimořádné zvýšení důchdů.

hapiky

Ne

Odkud bereš tu jistotu a jasnozřivost? I když Babiš vyhraje volby, nemusí být samozřejmostí, že s ním někdo půjde do koalice.
Babiš šel do politiky, aby nakrmil své firmy. Jinak to má vše na háku.

xiperio

Ne

seraphico

Ne

Reganois

Ne

paul1

Ne

elkon

Ne

Je to nesmysl, Babiš kandidovat nechce.

Alesh

Ne

Já myslím, že dost už bylo těch komunistů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Babiš mě moc nezajímá, ale mám pochyby, že při své akčnosti by chtěl dělat reprezentativní funkci prezidenta s malými pravomocemi.

Nassin

hapiky, odkud bereš tu jistotu a jasnozřivost, že Babiš šel do politiky, aby nakrmil své firmy?

Alesh

Nassine, jak seš starej, tak seš naivní. 🙂

Nassin

Jj. Na ní i v ní.

hapiky

Nassin: Protože je to jeho priorita č.1

Nassin

Pokud tvrdíš, že to je priorita, aby nakrmil své firmy, mám za to, že jeho firmy krmí své zaměstnance a že jich není málo.

hapiky

Nassin: Lepší argument nemáš?

Nassin

To víš že mám, ale napíši-li ho, nahlásíš odpověď. Túúúúdle.