Altair-AC

Proč se přeje k narozeninám hodně štěstí a zdraví?

Proč se nepřeje jen hodně štěstí?! Vždyť přece štěstí zaručí zdraví ne?

Odpovědi
dudu

Opět jedna duchaplná otázka. Proč si ráno přejeme „dobrý den“?

marci1

Protože chceme zdůraznit, že to nejhlavnější je zdraví. 🙂

Kepler

Zdraví nám nezaručí nic, ani štěstí nebo fůra peněz. Takže si přejeme to, co není běžně dostupné. Za prachy si ani to štěstí nekoupíš.

zjentek

Je to zvyk, rutina. Ale neplatí vždy. Jsou i slavnostní situace, při kterých přejeme třeba smůlu a hemeroidy!

PS. Štěstí ti zdraví nezaručí a ani naopak! Je třeba zmínit obé ;)

ivzez

Štěstí nemůže zaručit zdraví.
Ale naopak by to v některých případech fungovat mohlo.