PendoLinoso

Proč se pejsek třepe?

Ahojte, mam otázku, nevíte co by mohlo způsobit u pejska třes? Byla jsem sním nedávno na stříhání a zimou si myslím že to není vždycky se třepal ale to mu byla zima, ale ten třes se zhoršil a třese se ještě víc než předtím, nevíte čím by to mohlo být?

Zkuste se podívat do odkazu, než vám někdo odpoví

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Ppro%C4%8D%20se%20p­ejsek%20t%C5%9­9ese%20

Odpovědi
Malvína

Copak se v tomto dá poradit přes internet? NIKDY nic nezkazíte návštěvou veterináře! Je tam mnoho faktorů. Jak ve stravě, tak ve věku atd…

Kajolka

Ahojky, chtěla jsem se zeptat… Když pejsek umírá, jak to řešíte a vysvětlujete doma dětem? :( A jak to pak řešíte? Máte prosím někdo zkušenost s krematoriem zvířat Praha?