Proč se někteří lidé smějí postiženým?

Je to neetické a špatné.

Nejlepší odpověď
barnajka

Postižený seš ty sám, chytráku… Nevím kdo jsi, ale Michal Kolesa teda rozhodně ne. Snažíš se celkem úspěšně napodobit jeho styl, ale v tvým projevu je COSI ~nekolesovskýho~… Michal dělá svoje specifický hrubky, používá svoje specifický fráze, stylizace je celkově jiná.. Tvůj projev mi zní moc škrobeně, moc uměle – je poznat, že se s tím pečlivě smolíš kdovíjak dlouho..zatímco Michal ty svoje klenoty plodí jak na běžícím pásu a s formulací si extra hlavu neláme.
Navíc: Michal sice ve svých otázkách často řeší ptákoviny, ale ty už v těch tématech zacházíš daleko až příliš moc..
A ještě jeden postřeh: tuhle ujetou sérii otázek jsi vložil kolem 2.hod v noci?? Jenže touhle dobou tu už Michal nikdy nebývá (asi má od maminky nakázáno: „Po Večerníčku vyčistit zuby, vypnout kompl, dát ufounkovi pusu na dobrou noc a spát..“ ;)
Nemám tucha, co za exota jsi a co touhle habaďůrou sleduješ,… nejspíš mu to chceš u lidí pohnojit úplně, příp. doufáš, že se ti podaří vykoledovat BAN i pro pravýho Michala…? Pokus celkem slušný, ale doufám že ti to lidi nebaští :P

…no ale pokud bych se se svým odhalením přece jen mýlila (dávám tomu ubohých pár%), tak tímto se ti Michale omlouvám, že jsem tak krutě podcenila tebe a tvou kreativitu :))
Doplňuji:
A pravý Michal svoje otázky neuzamyká ;)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-me-lidi-nemaji-radi-i-kdyz-vedi-ze-jsem-dusevne-nemocny

Další odpovědi
bolak

barnajka: no, moc úspěšně právě ne :))

my co jsme zasvětili celý život michalovu dílu už hned z titulku poznáme že toto nepochází z klávesnice našeho velikána

Dr.Axl přesto že je tady dost dlouhou dobu a má prolustrováno, se nechal zmást plagiátorem, jak je to možné? Buď v tom jede taky a nebo je z nějakého důvodu nesoustředěný.

Když se koukneš na otázky pravého mončičáka, tak ten se málo kdy s titulkem vejde pod dva řádky a prakticky každá otázka je postavená přesně podle místního kodexu. Pravý Kole málokdy pokládá otázky týkající se přímo moči, spematu a jiných výměšků, protože je to pro něj prostě fuj a brekeke a to míša nerad. Skóre užitečných odpovědí taky moc nesedí a poměr otázek k odpovědím zrovna tak. A proč by si proboha Michal Kole zakládal další profil když už jeden má? Jedinej důvod by byl ten, že by se chystal na těžší kalibr a bál se že bude odstraněn, ale v takovým případě by si přece nezakládal profil se svým jménem, kor když už má od admina napomenutí a stále mu tu někdo vyhrožuje banem.

Když k tomu přidáme ještě ty věci co psala barnajka, tak je jasný že se nám michal nerozpoltil, ale že se ho odsud někdo snaží vystrnadit tímhle až moc okatým způsobem. Osobně bych to tipoval na Vytrvalýho, ten je v tomhle ohledu dost vytrvalej. Akorát teda netuším proč se ktomu pravý michal nějak nevyjádřil, ale ten to má zřejmě taknějak na háku :)
Doplňuji:
Dr.Axl: nejde o to co kdo předpokládá, prostě přečtu nadpis otázky a je mi jasno. Chápu že vy jako laici nekolesofilové nemůžete ihned postřehnout zřetelné odlišnosti, které bystrému oku nás kolesozpytců nemohly uniknout, nicméně ty, jako místní nadčlověk, by ses takového omylu > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-nekomu-otyct-jazyk-a-umrit-po-bodnuti-vcelo-vosou-ci-komarem neměl doupouštět.

Ano, uznávám že jsem se neozval dříve, ale bylo to v důsledku mé osmidenní absence zde, což si určitě postřehl, jelikož ses kousal nudou, poněvač jsi víc jak týden neměl co mazat. Nicméně ihned po mém opětném zařazení do radícího procesu jsem narazil na otázku onoho „m.kolesy“ ohledně bodnutí hmyzem a barnajka jistě potvrdí že nebylo nad čím přemýšlet. Bylo to stejně do očí bijící, jak když se mě a babičku snažil můj mladší bratranec přesvědčit o tom že je zlatej retrívr a nedal si říct a nedal. Až teprve když sme mu utáhli obojek, konečně přiznal barvu a s brekem potvrdil čeleď hominidů.

Se srdečným pozdravem, generál bolak.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musi-se-pacienti-v-pl-dobrany-sprchovat
Doplňuji:
ad bolak, jednak asi nesoustředěný, ale hlavně apriori předpokládám čestnost, takže takové zákeřné podrazáky jsem hned nepodezíral tvým přísným metrem. Původně to trochu vypadalo na ústupový nick po hrozícím banu na původním. Leč, lež má krátké nohy, takže kontrasty postupně vystupovaly a ani tys včas nereagoval, jen se vezeš už jako 3. v řadě po odhalení někým jiným.
(Po bitvě každý generál?)

manon

Jeééje to jsem naiva. Omlouvám se pravému Michalovi Kolesovi, pokud je to pravda a skáču na ty špeky.