Avatar uživatele
fenomen

Proč se mi u auta nezavírá nádrž a co s tím mám dělat?

Zdravím,
u mé Audi A3 Sportback se mi nezavírá nádrž, má to fungovat snad tak, že zamknu auto a zamkne se všechno kufr, nádrž… Ale takovej ten čudlík co tam má zajet, nezajíždí, nevíte co s tím je? A hlavně co se s tím dá dělat?
Doplňuji:
V servisu řekli, že to bude chtít novej motorek. Což vůbec nevím kde se dá sehnat, protože na internetu mají všechno jenom na Octavie, nevíte kde bych to sehnal?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ten čudlík je napojený nejspíš na centrál, takže tam může být např. vadné táhlo, nebo nějaký kontakt, těžko hádat.

Rozeber a uvidíš, možná vyměníš táhlo, někdy se zlomí nějaký plast:-((( Někdy stačí pročistit kontakty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

A co ti poradili v autoservisu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Mám za to, že táhlo spíš ne. Když to je na elektriku. Stačí 1 špatnej kontaktík a už to nefunguje.
Já bych se netrápila a zajela do oblíbeného servisu. Nebo spíš k dobrému autoelektrikáři 🙂
Doplňuji:
Zeptej se na doporučení na některý dobrý vrakáč.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fenomen

Já vůbec ale nevím jak. :( Rozebrat? Tam je pod tím jeden šroubek a popravdě se toho docela bojí, abych to ještě nezhoršil. Dostal jsem typ od známého to vystříkat nějakým prostředkem ale je to ještě horší..... Asi oslovím odborníka. :/ To je jedno, děkuji moc za názor. :)

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek