Boy 13

Proč se mi děje tento stav po fyzické aktivitě ?

Poslední dobou jsem spíše sedavý typ, nehýbu se, sedím u PC, rád do toho jím dobré jídlo. Když občas jdu na svižnější procházku, třeba na 30–45 minut, tak co sotva přijdu po procházce domu, tak letim na toaletu na velkou. Je to normální stav ? Proč, když se doat najim, lehnu, nebo sedim a nehýbám se jdu na velkou třeba až za 5–6 hodin, ale po svižné procházce zamířím rovnou na toaletu ? Nefunguje mi nějak špatně tělo ? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Fyzickou aktivitou se zrychlí zažívání, a tak to má být. V těle všechno souvisí, a když je tělo líné, i trávení je pomalejší.

Další odpovědi
podger

Nuž takto. Máš pod očima velmi hmotnou gravitační studnu. Tohle kdybych měl svižně vláčet 30 minut, tak se podělám taky

hapiky

Buď šťastný za každou hnědku, kterou vyvedeš ze stáje.