hanny 2

Proč se mají zdražovat poplatky ve zdravotnictví,když jsou zdravotní pojišťovny v přebytku?Je to logické?

Dnes o tom,že jsou ZP v přebytku padla poslední informace v nedělní "Partii"na Primě.Už ale nebyl čas o tom dále mluvit,museli končit./zákon schválnosti/

Nejlepší odpověď
arygnoc

samozřejmě, že je to logické.

vy jste si nevšimla, jaké paláce pojišťovny stavějí?

a to stojí přece peníze.
A kde je mají pojišťovny vzít? no přece od pojištěnců, to je jasné, ne?

Další odpovědi
www

Pouze doplním Arygnoc: a stejným úsilím i tempem se starají o své platy 😉

dědapetr

Co je v tomto státě logické,to co vymyslí politici.

panenka

Jsou to parchanti kteří nás jen oškubou jak můžou ale nedej bože když se šáhne jim na plat

žolik

není to logika,u nás je to zoufale,neuděláme nic,když potřebujete léky tak musíme platit,už tolikrát se léky zdražily že už jsem se přestala tím trápit,záleží na vaším lekaři jakou léčbu dá,buť levnější,nebo drahou.

Zdroj: žolík