Proč se lidé v různých případech (třeba fotbalista, který nevsítí gól) chytají oběma rukama za hlavu?

Nejlepší odpověď
gecco

Původně šlo, možná, o snahu si ji utrhnout a vyhnout se tak mučení za (ne)povedenou akci…
😉

Další odpovědi
redy

Že by ten tlak? 😁

Nerevarin

Jde o vytěsnění neúspěchu, ruce na hlavě jsou něco jako strčení hlavy do písku. Také je to snaha se částečně zakrýt a nebýt viděn.

gagaga

me se stalo dnes :
..pekla jsem nejaka cukrovicka a prisla mi necekana navsteva , tak jsem si pred ni upravila narychlo vlasy ..
jen skoda, ze jsem si predtim zapomnela sundat kuchynske chnapky
:p

  • iv-

redy

  • iv- to se stalo babčině, vůbec ji nedošlo proč na ní tak kouká.( Listonoš):-DD

gagaga

:)
jestli my nakonec nejsme pribuzne :o)

redy

Jé -iv- já bych tě brala 🙂

gecco

😉
Bezva…
😉
Nobody is perfect…
😉

gagaga

Genau ..