ratava

proč se každý (?) člověk směje jiným smíchem

není tím myšlena „hloubka“ smíchu, ale druh smíchu jako takový- hihňavý, burácivý, obyčejné haha, popadání se za břicho a pod…

Nejlepší odpověď
bubukaa

tak to je, každý jinak mluví každý se jinak chová… copak by ot bylo za svět kdyby se všichni smáli stejně

Další odpovědi
Mapel

Protože jsme všichni jiný a každý se projevuje jináč. Taky nepíšeme všichni stejně. Prostě se lišíme, jináč by to byla hrůza.

bolak

Není to sice odpověď na tvojí otázku, nicméně si myslim že to stojí zato, hlavně ten dědula v tý pruhovaný košili :) chjó..chjó..chjó > http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/6527-vydrzite-se-nesmat

Děda Louda

Protože každý se směje něčemu (někomu) jinému.