zjentek

Proč se jinak předražený portál Slevomat nazývá právě Slevomat?

Víte, přesně tohle je jedna z věcí, které já („auťák“) v ČR(deli) nerozumím a je mně jasný, že nikdy (!!!) rozumět nebudu. Totiž našel jsem zde extrémně předražené produkty (tiskoviny), než pokud by si je jeden objednal přímo u vydavatele, nebo kdekoli jinde na internetu>>>https:/­/www.slevomat­.cz/akce/1998446-rocni-predplatne-casopisu-muj-cas-na-kaficko-pro-zeny?rel=sugges­t&_gl=1cnadw4_up*MQ­..&gclid=Cj0K­CQiAsoycBhC6A­RIsAPPbeLuAqBWu-lWxOwvZvUP5j1Erxa-BajXgvB5sMf9DgJ-cebm400z2QiQa­AiynEALw_wcB

Musím tedy konstatovat, že rafinovanější způsob jak vytáhnout ze spotřebitele 31 korun za cosi, co jinak běžně stojí 21 korun i s distribucí, aby tedy jeden opravdu pohledal. Jde o to, zda v názvu nejde o zavádějící tvrzení, či nekalou soutěž. Děkuju.

Elkone tak ty seš v ČR(deli) nadmíru spokojen a od toho se ti vše v životě odvíjí, takže ti docela rozumím. Vím, že mne nikdo nemutí podporovat „podvodníky“, no, přesněji spekulanty (jak české), ale i tak ti děkuju.

Ví někdo další? Málokterý produkt/služba je zde levnější, než je jinde v místě a čase obvyklé. Stačí se podívat. Děkuju.

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdo tě nenutí to kupovat. Já mám se Slevomatem dobré zkušenosti. Třeba masáže, nebo různé pobyty. Neděkuju.

A když pohrdáš svojí rodnou zemí, tak se vystěhuj, určitě na tebe někde čekají s otevřenou náručí a „celí se na tebe třesou“. takové chytráky všude „potřebují“. A budeš se mít jako v ráji. Jen nevím do čeho „budeš rejt“.

Další odpovědi
cappuccino

Mam zname, kteri Slevomatu vylozene fandi. Jezdi tak na kratkodobe pobyty (i kdyz se pak ukaze, ze by si to sami nikdy neobjednali), chodi do restauraci. Uz jsem jim rikala, ze sice poznali levnejsi restauraci, ale citili se tam jak na nadrazi a usetrili 30Kc!! Nenechaji si to vymluvit (a to jsou 4 inzenyri!!). Takze Slevomat asi funguje, ale ja osobne jsem ho nikdy nevuzila.

Dochy

Asi je třeba vždy ověřit. Já zkusil na doporučení známých jednu akci a byl jsem spokojen. Cena na slevomatu asi o 30% levnější než na pokladně.
Jo, kontroloval jsem si to i předem 😉
Reálně je fakt že ona akce má cenu asi dost nadsazenou, nicméně pořád poměr cena/zážitek výrazně lepší než lunapark 😉

aliendrone

No a? Náš režim o sobě prohlašuje, že je „demokratický“ (to o sobě ostatně prohlašoval i ten minulý režim), že bojuje „za svobodu“ (stejně jako ten minulý) a tak vůbec. Proč by se tedy portál nemohl jmenovat „Slevomat“ a to i kdyby na něm bylo všechno o 500% dražší, než jinde? ;) :D :D

zjentek

Elkon, tvl kam bych se stěhoval, vždyť s otevřenou náručí a „celí natřepaní“ na mě čekají i v ČRdeli, proč by ČRdel měla být výjimka? Přece takových chytráků je ČRdel plná! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️