klimes.ka

Proč se i kluci nechávají fotit bosí?

Co je to za šílenou mánii, že mají najednou všichni mladí tendenci chodit naboso nebo úplně bosí? Proč se třeba kluci nechávají na profi fotkách fotit bosí? Je to nějak víc atraktivní nebo jakej to má význam?

Odpovědi
anonym

To mi příjde jako spíš tak 7 let stará moda. Dneska frčí mezi mladými něco jiného. Kdo nemá selfie není cool, to tak prostě je. Je to trochu k zasmání, ale žádný význam bych v modě vážně nehledal. Mnohdy se lidé nechávají různě fotit jen protože to je prostě v modě a neví jaký to mělo dříve smysl či význam.Jinak u toho focení na boso, to záleží v jakém stylu je to foceno. Někdy být bosý je modní doplněk, například, že to vypadá lépe když sedíte v trávě. Nebo na focení v posteli si gumáky taky brát nebudete.

orestez

Snad ten obrázek napovídá, že ač má objekt oblečení za všechny prachy, stejně z něj vyčuhují kousky masa, které zůstanou navždy nahé. Končetiny. Pokud jde o módní akty, nejde o detaily bot. V tomto případě mladých se pozornost zaměřuje na dívky a zájem pro další návštěvu reklamních hochů. Tedy i pro dobrý budoucí pocit, že jsem nakoupila roztrhané džíny dobře. Tento model – moderstrman by v botech upoutal pozornost na své obutí, nikoli na svůj trend – click.

Honzik.ab

To je hodně individuální, ale fotit se bosý, zejména v ateliéru, je myslím celkem normální. Záleží, jak se chce daný člověk nechat vyfotit, ale i na tom, co preferuje fotograf. Někdy jsou lepší boty, ale ponožky právě většinou nejsou moc fotogenické. Proto se tedy kdyžtak fotí i kluci bosí.

Ani bych neřekl, že je to nějaká aktuální módní vlna. Kdysi jsem viděl tuším celé maturitní tablo, kde měli i kluci bosé nohy. Jednak je to přirozené, čisté a svým způsobem i zajímavé, pokud chce na sebe daný člověk upozornit. Zda je to atraktivní… to asi velmi zálěží… Například u tohoto klučiny na obrázku mi to příjde vhodné. Působí pak trochu víc dětsky, přírozeně a čistě.

Takže se ani nedivím, že jste třeba narazil na více podobných obrázků. I hodně kluků chodí rádi bosí a nevadí jim ani se takto vyfotit. A když mají mladé hezké nohy, fotce to pak spíše přidá.

I já sám mám několik fotek z ateliéru, kde jsem nakonec bosý, protože ponožky na fotce zkrátka navypadaly dobře. Ale spíše se to hodí u kluků např. kolem patnácti let, jako je tento.

Lombardo

U holek to chápu, ale u kluků mi to příjde dost zženštilý! Asi chtějí zkrátka zaujmout a nic jinýho jim nezbejvá.

Zase na druhou stranu, pořád asi lepší než ponožky nebo nějaký pantofle, takže když mají dobrý nohy tak asi proč ne. Jenom bych chtěl nějakýho frajera vidět jak přešlapuje bosej někde na studený zemi ve fotoateliéru! :D