Avatar uživatele
jirka F

Proč Prymulu už vyzývají k rezignaci, když udělal jen jednu chybu?

Vždyť stačí když řekne: „Já už to nikdy neudělám“ a je to vyřešeno.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, ivzez před 1293 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Člověk si potom musí říci, že ta jeho opatření jsou k ničemu a nevěří v jejich účinnost, když je sám nedodržuje.
Nebo byl opilý a zapomněl, či se na to pod vlivem zkrátka vykašlal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ano, chybovat je lidské, ale mi ministr zdravotnictví si v současné situaci nemůže dovolit ani jednu chybu. Teď budou lidi na všechna vládní opatření zvysoka s.....

Tím svým vyjádřením, že netušil že je v restauraci, to úplně pohřbil. Teď už ho Babiš potopí.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Typický postoj „já versus oni“: „Když udělá chybu někdo jiný, ať se to honem nějak zásadně řeší. Když udělám chybu já, ať se to hlavně nijak zásadně neřeší.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ok, v jiných případech mě opozice se*e, ale zde je to namístě. Ráno jsem neměl všechny informace.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gonfaloniér

Protože jde o to jakou chybu a kdo ji udělal. A ještě v jaké situaci.
Porušuje nařízení, které sám nařídil… to není nějaká chyba, kterou udělal omylem a která by se dala jen tak přejít. Ve své funkci má největší zodpovědnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

To ale přece nebyla chyba.
To považuju za výraz pohrdání a vyjádření nadřazenosti.
JÁ, JÁ, JÁ JENOM JÁ. Jak se to zpívá v té písničce.
Já můžu, protože jsem někdo a vy, póvl, nemůžete.
Pokud pominu zdravotní důsledky, kdyby se tak chovala veřejnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
etau15

Protože porušil vládní nařízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Plukovník Prymula by mohl se ctí odejít.Záleží,zda jako důstojník využije pistoli a rezignuje po vojensku.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Neudělal chybu, jen vypadl z role.
Kdyby jako odborník byl skutečně vnitřně přesvědčený o nebezpečnosti viru, nevyšel by z bytu bez speciálního respirátoru. Takhle dal jasně najevo, že opatření jsou přehnaná. Za to nejspíš dostane od kolegů pořádný náhubek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Rouška nebo ne, ani v zapadlé restauraci neměli co dělat!!! Jednou měli malé občerstvení,
podruhé nic nekonzumovali…... Kdo ví jak to vlastně bylo a v kolik hodin? Jaká „pravidla“ v ten čas vlastně/ješrě platila?
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/byla-schuzka-v-restauraci-nebo-v-kapitule-co-rekl-faltynek-a-co-prymula-125847#dop_ab­_variant=0&dop_req_­id=TdXENYfcewh-202010231728&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
Samé výmluvy… Možná lži. Ryba smrdí od hlavy (jen někdy i od ocasu).
A možná je vše jinak. Známe bulvár, co dokáže a mediální bubliny :)

Pravda je, že pan plukovník „neposlouchá“, jakojeho předchůdce. ;)
Ale…
Nemůžu kázat vodu a pít víno, když mám jít ve vypjaté situaci příkladem.
Opozice to kvituje. Zase se něco děje… Pokud premiér nenechá ministra zdravotnictví odvolat, opozice se do něj a do vlády opět „pustí“ a nezůstane nit suchá…...
Nejprve se mělo zjistit, co a jak se dělo. Pak "mluvitL nebo odvolávat.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Teoreticky by mohla omluva stačit, kdyby se k tomu Prymula dokázal postavit přímo.
Mně vadí, že ráno připustil chybu (aniž se omluvil!) a odstoupení, v průběhu dne „zm,ěnil názor“ a tvrdil, že nic neporušil.

Sledovala jsem ČT24, slyšela jsem Prymulu (nikoliv „jedna paní povídala“).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emefej

Justin1 >vidíš to špatně. Když udělá chybu „obyčejný“ člověk, nepodkope tím zbytky důvěry, které vláda ještě má.

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek