Proč politici vymysleli 2 nové pojmy Veřejná služba a veřejně prospěšné práce?

Zbytečně je v zákonech bordel a běžní lidé nebudou vědět jaký je mezi tím rozdíl a jaké mají při čem práva a povinnosti. A určitě se to liší jen v nějakém detailu, který bude jasný jen právníkům a ne lidem, kteří jsou čerstvě po škole, starší generaci, lidem s nižším vzděláním (vyučení) nebo kombinací.

Dokonce i sami úředníci mají v různých pojmech bordel, že radí lidem blbě a pak kolega lidi pokutuje a prakticky ty lidé nemají šanci na odvolání, protože nemůžou prvnímu úředníkovi dokázat, že jím něco blbě vysvětlil.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-verejne-prospesnymi-pracemi-a-verejnou-sluzbou

Další odpovědi
anonym

Jednak nemáš pravdu, jedná se o dva různé pojmy, které tu existovaly dávno před dnešními politiky.
Ale především je od tebe bezohledné, že po pouhých 8 hodinách pokládáš tutéž otázku.
Podívej se laskavě do odkazu u Kerberus a chyť se aspoň za nos a nevnášej sem další nešvary, jako by jich tu i bez tebe nebylo dost. Zajímavé, že nejčastěji si hrají na chytré anonymové, jimž zbabělost nedovolí se registrovat!