jsemjá

Proč ostatním uživatelům tykám, ale uživatelce Annas automaticky vykám?

Ani nevím, proč. Toto nemá být urážka, ale zajímavost.

Nejlepší odpověď
ElonMusk

Protože jste křupan co tu každému jinému tyká?
Jedině, že byste tu s každým pásl husy, to byste poté všem tykat mohl.

Další odpovědi
Kepler

Zřejmě proto, že annas každému vyká a ty ses automaticky přizpůsobil. Stejné to bylo i u mě.

Hufnágl

Nechápu, proč bych na anonymním webu měl vykat? Není to má povinnost a pokud se to někomu nelíbí, je to jeho problém.

Fm2.0

Asi respekt..
Možná proto, že ona sama vyká (alespoň myslím) a většina ostatních automaticky tyká. Tak možná proto ji vykáš a ostatním tykáš. A když už vidíš, že někdo volí tento styl mluvy, tak ho asi taky použíješ k té osobě.