Avatar uživatele
Natálka 21

Proč odpovídáte?

Proč odpovídáte na otázky? Kvůli bodům? K čemu vám budou? Zatím mi tu nikdo až na jeden případ neporadil. Mám prý jít do sexuální poradny. Ale s čím? S tím abych se tam zeptala na dezinfekci vibrátoru? Je to tu jen samá teorie a žádná rada. Myslela jsem, že když je to tu anonymní, že mi někdo dá nějaké rady a odpovědi. Ale velice jsem se zklamala.Tak se dál hoňte za bodama k ničemu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? RQLM, Meropa před 4564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ptala jste se před dvěma hodinami. Proč znova? Každý vám odpověděl tak, jak považoval za vhodné.

Odpovídá-li někdo na otázky jiného tazatele, není třeba, abyste to řešila.
Doplňuji:
Odpovědi na otázku týkající se spermatu najdete v odkazu.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=sperma&sa=Vyh­ledat#1285

Zkuste zadat klíčové slovo do modré lišty, třeba najdete odpověď od starších uživatelů.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano Natalko. Ja jsem tady jen a jen kvuli bodum. A nikdy jsem se tu s tim netajila. Ted uz jsem tu ale mene , protoze uz jsem zlata , heeec. !
:-p
A byt vami, mozna uvazuji i o jine poradne , nez sexualni. A kdovi , mozna se v cekarne i sejdeme. A pak vam poradim osobne , ne anonymne. 🙂
Nerozcilujte a neurazejte se nad takovymi malickostmi . ! -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Ty tvoje perverzní dotazy si budeš muset řešit někde jinde!Nikdo není tady na ně zvědavej!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ono je klidně možné že by ti někdo i poradil ale prostě se stydí, anonymita je totiž dost ošemetná věc. Jsme sice na internetu, ale jak jsem pochopil, poradna už tu existuje nějakou dobu, spousta lidí se tu potkává denně několik let a někteří se dokonce znají i osobně. Lidé tu mají vybudovanou určitou reputaci a určitou osobní zónu kterou neradi překračují. To jakého má kdo domácího mazlíčka nebo kam chodí v neděli nakupovat, to ti každý bez okolků milerád prozradí, ale jak jim chutná semeno nebo čím si čistí vibrátor, o to se tu s tebou podělí málokdo, zvlášť starší generace a místní štamgasti, kteří tu narozdíl od tebe už nějakou dobu jsou a ještě nějakou dobu budou. Možná by stálo za to přidat zde možnost odpovídat naprosto anonymně pro otázky podobného rázu. Ono internet je nesmrtelný a každá věta, kterou tu kdo pronese mu může být i po několika letech omlácena o hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nejsem tu určitě kvůli bodům , odpovím co vím .
Ty jsi zřejmě velmi nepokojený člověk.
S tvými ostatními otázkami jdi do té poradny…všimla sis… raději ti na ně nikdo neodpověděl.Škoda slov – najdi si kamarádku a prober sperma , penis a ostatní věcičky s ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

Nesouhlasím s tím, že by tvoje dotazy byly perverzní. Pokud jsou ve správné sekci, je to v pohodě. Krom toho, když já sem se ptal na věci ohledně sexu apod., tak jsem taky obdržel hloupé nebo žádné odpovědi. To jen že tady spousta lidí vystupuje jako nudní puritáni. A taky nesnáším teoretické odpovědi, ldouhatánské odstavce skopírované z wikipedie.
Jinak odpovídám taky kvůli bodům. Ale často taky koukám na to, jestli lidé s mým názorem souhlasí, to mě baví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek