Proč nuly z dálky vypadají jako čísla?

Vše je zde divadlo ve kterém si lidské nuly hrají na čísla, statistiky o tom kolik nul zemřelo předčasně díky chybám nebo násilí mají pro nuly nulovou hodnotu, podívej se do zrcadla a v zrcadle spatříš nulu co si hraje na číslo, smrt jasně dokazuje že jsme všichni jenom nuly v globální statistice.
Význam toho co je to nula
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Nula

Nejlepší odpověď
Rokio

Jiná odpověď

Nula je také číslo.

Další odpovědi
Kelt

Jiná odpověď

Nebude odpovídat nule.

zjentek

Jiná odpověď

Já to vím je to proto neboť nuly jsou čísla bez hodnoty.

Roman71

Jiná odpověď

Pane Koubo, vy jste ale číslo!
Jaké? Hodnotu si můžete dosadit sám. 😉

led

Jiná odpověď

Chcete vedieť či „0“ (nula) je číslica, alebo číslo?
Znak nula „0“ je číslica v grafickom znázornení hodnoty čísla. V závislosti na svojej pozicii v čísle znázorňuje hodnotu daného čísla.

Poznámka, akú hodnotu má číslo 109000 vo vašej tunajšej prezývke? ide o číselné vyjadrenie vášho mena, alebo hmotnosť vášho myslenia v číselnom kóde, alebo tie „0“ (nuly) vyjadrujú medzery v znalostiach? Na čo sa týmto číslom hráte vy?
Možností je veľa…

elkon

Jiná odpověď

Stále dokazuješ, že nula jsi ty, Koubo. A k tomu s hroší kůží.

led

„Nula (z latiny nullus – žádný) je číslo 0, jedna z nejzákladnějších matematických konstant.
“:[https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/0_(%C4%8D%C3%AD­slo)]

Rokio
Nula je matematický symbol není to číslo

led

váš diskusný príspevok Rokiovi = NEPRAVDA

Dochy

Nepovídej. A jak rozlišuješ tedy čísla a symboly?

Roman71

A co teprve symbolická čísla? Nezačneme se tu točit v kruhu, dokola, ve tvaru nuly???