jaymes

Proč neprotestujeme proti americké fašistické armádě?

Proč my Češi neprotestujeme proti průjezdu fašistické armádě Spojených států teroristických? Namísto toho se najdou bezmozci, kteří ji mávají! Mávají armádě země, která intervenovala v Afghánistánu, Pákistánu, Iráku, Sýrii, Líbyi a na Ukrajině! Proč neprostujeme proti průjezdu válečných štváčů a zločinců?

Nejlepší odpověď
gecco

Řeknu ti to naprosto přesně – žádný Jaymes se nemá k tomu, aby takové protesty zorganizoval…
😁
Někdo ti brání??

Další odpovědi
štamgast

Ty jsi ale blbeček. Typickej rudej Putinův vlezdoprdelka. Se přestěhuj do toho svýho vysněnýho Ruska! Ale čeká tě tam akorát bída.

Mirdas

Hodně si upřesni fakta o fašismu a kde kdo i proč koho okupuje a třeba to i možná pochopíš.
Držím palce.

Kyta

Kde jsi přišel nato,že USA jsou fašisti,podle mne jsi to někde zaslech,od nějakýho starého komouše,někde v putice:D

Putin

Taky s tím nesouhlasím, ale nesnižujme se pod úroveň lidí, kteří hází po prezidentech vajíčka a mávají s červenými kartičkami. Nebuďme dobytek. Buďme slušní :)

AmazedWolf

Také nesouhlasím s USA, NATO a EU, ale je mi teprve 14, takže s tím moc nenadělám. :)

klumprt

Že by proto, že jsme s tím srozuměni?