dust8

Proč není v kinech u filmů kolem třech hodin v půlce něco jako deset minut čůrací pauza?

Když občas vidím v kině jak někdo u delšího filmu si v klidu popíjí nějaké to největší zakoupitelné pití, tak si říkám, že si fakt věří, že se močovod během projekce neozve, či v tom je něco jiného?

Nejlepší odpověď
elkon

To je americká móda. V kinech se nikdy nejedlo, nepilo a byl tam klid. Tohle čvachtání, mlaskání a chroustání, co je dnes, má ke kulturnímu zážitku daleko. Před filmem si může ale každý dojít na WC. A zrovna tak by každý vydržel bez chlastání.

Další odpovědi
magorvkleci

Když se močovod během projekce ozve, tak si proklestíš cestu ven a zpátky, to se dneska už nebere jako problém. V kině se kromě jídla a pití běžně esemeskuje, telefonuje a dokonce paří hry a zkus se ozvat.
Ale myslím, že von Trierova Nymfomanka na dva díly rozdělená byla, i když to byla fakt výjimka.

aliendrone

Pche, to já ještě PAMATUJI „kuřbochcací“ přestávku v kinech. Byla to taková z nouze cnost, protože tehdy mnoho kin disponovalo jen jedním projektorem (promítačkou) a bylo v průběhu filmu i s klasickou stopáží nezbytné měnit filmové cívky. Tak proto. Fakt je, že u NĚKTERÝCH filmů to kazilo zážitek (atmosféru), ale těch jednak nebylo moc, druhak pro dost lidí to byla vítaná pauza, pro některé doslova požehnání. Nejen kvůli WC, ale ve foyer kin bylo možno TENKRÁT i kouřit. ;) :D :D

KDO by dnes ještě lezl do skutečného kina (s vyjímkou zoufalých nadržených puberťáků, protože „je tam tma“)? Od dob běžně dostupných domácích kin a projektorů je to hloupost, zvláště pokud máš nějaké „vymazlenější“. Doma se uvelebíš jak chceš, nikdo tě neruší. A můžeš šustit, křupat, prdět i krkat jak chceš a nikoho nerušíš ani ty. Film zapauzuješ, když je potřeba anebo třeba usneš a dokoukáš druhý den.

Ale jinak blahopřeji ke vstupence do klubu ZNOVUOBJEVITELŮ. Není nad to něco „vymyslet“ a pak zjistit, že s křížkem po funuse. Znám to DOBŘE. Moje mladší mladší tvrdí, že s vyjímkou mě NIKDO neumí tak expresivně tlamou vyjářit přechod od vítězného nadšení k nasraně otrávené prudě. (Ona něco říká o protaženém xichtu až na zem, ale kdo by ji v takovém okamžiku seriózně naslouchal.) ;) :D :D