JamesCZ

Proč nemohu odpovídat?

Mohu se zeptat, proč nemohu odpovídat na tomto webu?

Odpovědi
anonym

některé dotazy už jsou uzavřené. Pokud tazatel sám označí nějakou z odpovědí za přínosnou, otázka se uzamkne a ostatní už mohou pouze diskutovat. Zrovna tak nemůžete odpovídat na své vlastní dotazy.

Kelt

Pokud chcete odpovídat a otázka je uzamčena, můžete dát svůj přípěvek do diskuse. A je to jen mezi vámi.

quentos

Kodex uživatele jste si již určitě přečetl, teď ještě zbývá přečíst si nápovědu, konkrétně záložku Bodování https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani .Tzv. registrovaní uživatelé mají omezení 5 odpovědí / den. Až dosáhnete vyšší úrovně, omezení bude menší.

JamesCZ

ge0rge, ale mě nejde ani teď na tu nejnovější bez odpovědí.

JamesCZ

ge0rge, ale mě nejde ani teď na tu nejnovější bez odpovědí.

JamesCZ

Vůbec to nechápu.

EKSOT123

Zkus se odhlásit z odpovědí (vpravo nahoře) a znovu přihlásit.