Lgee

Proč některým provozovatelům webů nevadí spam?

Masivní spam třeba na seznamu, lidé.cz atp
Každý den se tu pošle více zpráv s odkazy než bez, to jim nevadí spamovani když za to nezaplatili? Vlastně jim tahle zprostředkovávaji reklamu zadarmo, a přichází o potencionálni příjmy z reklam.

PS: jenže ti spamove filtry moc nefungují, aspoň ne na seznamu když je toho tuna. Zkoušel sem odeslat do chatu (zkušebně) 3000 stejnych zpráv na svůj web a nic se nestalo nikdo to nezablokoval

Odpovědi
Arne1

Není ti moc rozumět. Jde ti o spam příchozí nebo odchozí ?
Příchozí – mají nasazené antispamové filtry, někdy dokonce platí specializované firmy které pak rozhodují který mejl dostanete a který ne (i když ho potřebujete)
Odchozí – podle čeho soudíte že ten spam může od nich odcházet ? Já o tom pochybuju, protože žádný server se nechce dostat na černou listinu a mít zablokovanou poštu. To, že dostáváš spam a jako fiktivní odesílatel je uveden někdo ze seznamu vůbec nic neznamená – klidně tam může být třebas pan.buh@nebe.xxx