Complex

Proč některé vlaky před vjezdem do tunelu zahoukají a jiné zase ne?

Odpovědi
Drap

Myslím, že před tunelem by měly houkat všechny vlaky. Někdy zkrátka zapomenou

Edison

Jestli musej, to nevím. Ale všimni si, že třeba tram někdy při vjezdu do zastávky alespoň cinkne, jindy ani to ne. Někdy si cinkne při rozjezdu, jindy ne… Já když testuji tram (v uzavřených objektech, na veřejnosti nejezdím a i uvnitř objektů se tomu vyhýbám, ale někdy není zbytí a ten metr dva se pohnout potřebuji) a rozjíždím se, cinknu vždy. I když koukám, i před zapnutím, kdo se mi kdo (ne)motá…