Lgee

Proč některé firmy mají vyvěšenou ukrajinskou vlajku, případně mají ukrajinskou vlajku v logu?

Nejlepší odpověď
Drap

Vysvětlení mohou být různá.
1, majitel firmy je Ukrajinec
2. Všechen případný zisk firmy se pošle na Ukrajinu jako humanitární pomoc.
3. firma vyrábí zbraně, popřípadě jejich součásti a je to jako poděkování za několikanásobný zisk.
4. Celkové pomatení mysli majitele firmy
5. Jistě by se našla řada dalších důvodů

Další odpovědi
led

Chcú verejne zvýrazniť svoj vzťah k Ukrajine.

Disraeli

Neznám takové (s logem, u loga). Vysvětlení může být jiné… Faktem je, že plno firem má na svých stránkách ukrajinskou vlajku (nebo i na informačních tabulech ve vestibulech). Vysvětlení je jednoduché. Většinou zaměstnávají Ukrajince a vlajka znázorňuje ukrajinštinu, a protože všichni ještě neumí česky (a navíc i ze zákona je musí firmy informovat v jejich jazyce), tak jim info podávají v ukrajinštině…
Co se týče vlajek.. tak prsotě solidarita a vyjadřují podporu. Prostě idioiti. Kdyby jen firmy. Horší, že to v Česku měly i mnohé úřady a státní insituce.

plebs

Poněvadž když Česko převzalo žezlo Evropy byla prioritou Ukrajina.

Rocker

Kdyby jen firmy.V obci,kde máme chalupu je pomatenec,který má UA vlajku na svém domě.
Nevím proč nemá vyvěšenou i vlajku Izraele a dalších zemí,které jsou v současnosti ve válce🤔

Emefej

Hledám nějaké firemní logo s UA vlajkou. Pomůžete?