Lgee

Proč některé firmy mají logo firmy v ukrajinských barvách apod.?

Proč jsou na některých firmách ukrajinské barvy, případně jejich logo je zbarvené do ukrajinské barvy, to tím podporují Ukrajinu nebo proč to tyhle firmy dělají, to tím podporují Ukrajinu nebo jaký je k tomu důvod? Jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
elkon

Třeba to tak mají dávno i bez Ukrajiny.

Další odpovědi
led

Možno chcú ukázať svoj postoj v súčasnom protiruskom boji.
Žltá a modrá farba (v maľbe) vytvára zelenú… To mi pripomína (zelenú) farbu, ktorú mali na čiapkach ukrajinskí protibolševickí bojovníci za samostatnosť Ukrajiny v revolučných časoch formovania Sovietskeho Ruska, neskôr SSSR.

Emefej

Třeba taková Ikea, ta má logo v UA barvách už asi 50 let. Měli by ho podle tebe přemalovat?

paul1

Některé možná i podporují a proč ne? Je to jejich věc. Jinak Tyto barvy mají Best Buy (elektronika¨), IKEA (nábytek), DHL (logistika, Vodafone (telekomunikace), Olympus (optika), Kodak (foto), Lufthansa (letecká spolenost), Bic (psací potřeby), Pepsi (nápoje) a další. Podle nich žlutá představuje radost a energii a modrá důvěru a spolehlivost. Takže Ukrajina si našla celkem dobré barvy. Informace jsou od AI.