Awer

Proč nefunguje bezdrátová myš?

Problém podle všeho není v ovladači, i myš jeví všechny teoretické znaky funkce; zato receiver se ne a ne připojit.
Stalo se mi to nyní cca potřetí, už si nevzpomínám, jakým zázrakem jsem ji zprovoznil minule (mám ji několik let) a začínám být bezradný. Měl by někdo ideu, co s tím??
Díky :)

Nejlepší odpověď
lejla37

je tu odkaz na kterém lidé diskutují o bezdrátových myších, snad to pomůže

Zdroj: http://pc.porad­na.net/q/view/531755-bezdratova-mys-nereaguje

Další odpovědi
kosaaaak

Mně tohle dělala klávesnice. Na příjimači (tvěc co strkáš do USB) je takové tlačítko, to když znáčkneš přijímač začne hledat kompatibilní zařízení (myši a klávesnice). A proto hned jak zmáčkneš to tlačítko na přijímači, tak musíš zmáčknout i to tlačítko na myši ( buď normální tlačítko nebo tlačítko CONNECT zespodu myši). Tím označíš že k sobě tyto dva prvky ptří a myš se rozběhne.