minuska123

Jak se zbavit problemu s USB?

K počítači nemám připojené žádně USB zařízení,ale stále se mi zobrazují oznámení, že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Při poslechu mě zvuky oznámení ruší a nevím co s tím. Zkoušela jsem do všech portů vložit flashky nebo kabely s USB portem. U všeho mi zobrazilo, zařízení nebylo rozpoznáno. Prosím, nevíte někdo, v čem by mohl být problém?

Odpovědi
Arne1

Já bych řekl že máš špatně nainstalované ovladače základní desky – USB porty a USB huby které jsou integrované na desce. Kouknout se na web výrobce desky a stáhnout aktuální balík ovladačů pro tu konkrétní desku a ten správný operační systém.