bouzouki

Dobrý den,mám problémy s USB.Tiskárna i wifi anténka na USB mi jede,ale když tam dám nějakou pamět(fotak,flash),t­ak to

chce ji naformátovat,když ji naformátuji tak to stejne potom nejedu.Mám v PC rookity,muze to být tím?Děkuji

Odpovědi
Georgo2010

V prve rade bych zkusil odinstalovat ovladace pro pametove karty a flash disky(start/o­vladaci panely/system/o­vladace zarizeni),pote zkusil po pripojeni karty znovu nainstalovat (start/ovladaci panely/pridat novy hardware)z do­davanych cd,prip.pres windows update.V nekterych pripadech staci pouzit jiny usb konektor.

bouzouki

děkuji moc za rady