Larissa

Proč mi nereaguje myš?

Dobrý večer.
Mám novouu myš bezdrátovou. Baterky nabité, všechno svítí, po připojení USB se začne stahovat program a počítač si asi myslí, že ta ta myš tam je. Jenže s kurzorem nejde hýbat. Ani po instalaci přiloženého CD. Nic. Zkoušela jsem to na třech počítačích, ale výsledek je všude stejný. Stejnou myšku používám už léta a pro spokojenost jsem si koupila úplně stejnou, takže by měla fungovat. Ale prostě nereaguje. Nevíte, co s tím, prosím?

Odpovědi
Alesh

Pokud jsi tu instalaci provedla správně, stejně jako vždy předtím, pak je možné, že myška umřela. To, že svítí atd. ještě neznamená, že funguje. Drátově se asi připojit nedá?

Larissa

Drátově nedá no… takže asi reklamace, že? Instalace provedena jako vždy.

Alesh

pokud ji máš do 2 let, pak ano, jinak se na ní už reklamace nevztahuje