Lukas H. 72

Proč mi přestala fungovat bezdrátová optická myš?

Mám bezdrátovou myš značky Genius NS-6010. Po asi dvou letech užívání zničeho nic přestala fungovat. Vyměnil jsem baterii, ale ani to nepomohlo. Začal jsem tedy používat myš značky Sweex MI406, ale i ta přestala fungovat po pár minutách. V obou případech přestal senzor zespodu myši svítit. Plus, myš od Sweexu přestala fungovat poté, co jsem rozběhnul antivirový avast test, na kterém mám nastavené testování externích zařízení(USB apod.). Má to s tím něco společného? Je možnost jak myši opravit? Prosím o co nejrychlejší odpověď.

Odpovědi
Alesh

zkus tu myš na jiném PC

dudu

Zkus znovu přehrát instalační disketu. Mě to svého času pomohlo.