Co způsobuje, že mi občas jde a občas nejde (blbne) levé myšítko? Optická přes USB.

zkusil jsem jinou a úplně to samé. Ovladače jsem si dohnal, ale problém zůstává.

Nejlepší odpověď
huxa

zkus jinší USB port, popř. jestli máš esata+usb

Další odpovědi
bolak

Mohlo by to bejt tak jak říká huxa. Když výměna myši nepomáhá, tak můžeš samotnou myš vyloučit, pak zbejvaj už jen obvladače a vstup, nicméně je to velice divný. :) správně by chyba měla bejt v myši, protože tak se to všechno zpracovává.

Doplňující otázky:

  1. Jseš si jistej že v té osudné chvíli nefunguje POUZE levé tlačítko?
  2. Když jsi měnil myš, měnil jsi ji za jiný typ nebo za úplně stejnou myš?
  3. Máš bezdrátovou nebo s drátem?
  4. Stává se ti to v učitých intervalech nebo čistě náhodně?
  5. Stává se to když máš spuštěný nějaký konkrétní program, nebo na tom nezáleží?
  6. Zkoušel jsi odinstalovat ovladače a nechat tam jen ten základní windowsácký?
  7. Blbne to i v jiném profilu, případně v nouzovém režimu?
  8. Zkoušel jsi myš i na jiném počítači?

anonym

  1. Ano
  2. Jiný typ i výrobce
  3. S drátem (píšu přes USB)
  4. Spíš náhodně
  5. Na tom nezáleží (fungovala normálně a bez ohledu na programy, nic nového jsem neinstaloval, ze dne na den blbne)
  6. Win ovladače nepobrali, proto jsem stáhl od výrobce
  7. Nouzák jsem nezkusil
  8. Ne

bolak

To že píšeš přes usb ještě neznamená že musí mít drát :) i bezdrátová potřebuje nějakej přijímač.

Nejdřív zkus to usbčko, pokud to nepude tak se poohlídni jestli nejsou ještě nějaký jiný ovladače, i když pokud jsi tam měl úplně jinou myš a úplně jiný ovladače a stejně to blblo, tak musí bejt chyba někde v hardwaru.

A jestli to nepude ani z jinýho přes jiný usbčko..prostě už takhlenc je to záhada :), budeš tu myš muset otestovat na jiným počítači a pak se uvidí.

anonym

říkám tomu věci mezi nebem a PC

anonym

Huxa díky, zkusím, změnit vstup mne netrklo.