Avatar uživatele
Kelt

Proč mi přestává fungovat myš na počítači?

Tak mi občas přestává fungovat myš na počítači. Mám tady připojenu k notebooku USB se 4 vývody a v jednom je myš. Myš s kabelem, která svítí červeně. Zkoušel jsem tam bezdrátovou myš. Ze začátku to funguje, ale pak myš nereaguje. Musím ji vytáhnout a znovu vložit do USB. Ale myš pořád svítí. Ale po určité době to opět přestane fungovat a musím ji vytáhnout a nebo vložit, nebo to ovládat bez myši, což mne štve, protože to neumím. V čem je chyba? Proč myš přestává po určité době fungovat? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

  1. Slabé baterky
  2. Porušený USB port – zkus jiný
  3. Nevhodná podložka
  4. Myš je po smrti – normální šmejd, co se dnes všude prodává.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Nevím, proč bezdrátovou myš vkládáš do USB. To se tam jako vejde? Hele, přečti si to po sobě, čéče… Já jsem myš úplně opustil a mám svatej klid.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Já teda bez myši ani ránu 😁
Mám mini Genius už se neprodává.
..je nejlepší..

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Proti gustu..
Já třeba minimyši nenávidím, po malé chvilce „práce“ s ní dostávám křeče do všech možných svalů dlaně. To mi nesmí ke kompu.

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Edison: do USB portu se bezdrátová myš opravdu narvat nejde, ale dá se tam lehce vsunou čidlo do kterémholkoiv z X počtu portů.

před 1522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jsem si tě představil, jak tam tu myš pěchuješ vařečkou… 😁

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

🙂

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

No neeee… já když jsem to četl, tak jsem si tu pobryndal klábosnici, bo jsem se zrovna napil (moc dobrý slibovičky). Si to přečti, jak do doplnění zní fak divně… 😁

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek