Elfík11

Nejde mi bezdratová myš

Po zapojení myši nic neběhne ani nefunguje myš Nexus CRADLE MOUSE .

Nejlepší odpověď
bolak

Buď nemáš nainstalovanej správnej ovladač nebo jsi ji nezapnul. Zespod myši bejvá zapínací tlačítko, třeba když selže signál nebo když chceš myš vypnout. Stejně tak přijímač kterej máš v USBčku má čudlítko, který je potřeba na začátku provozu zmáčknout.

Když položíš prst zespoda myši k tomu senzoru, blikne to? Změní se intenzita světla? A když hneš myší, zabliká dioda na přijímači?

A pokud myš vůbec nesvítí, tak je buď vadná a nebo je špatný USBčko.

Další odpovědi
anonym

Dobij baterku. Chybí ovladače, stáhnout ze stránek výrobce. Zkusit přes start-nastavení-ovl.panely-přidat hardware.

kablik

elfíku 11, já mám bezdr. myšku už víc jak 5let, nevyměnil bych ji za deset myší s drátama, práce je s ní vynikající nic nezavazí, jen si musíš pořídit nabíjecí baterie alespon 2000mA, myš nepotřebuje žádnou instalaci, jen musíš při uvedení do chodu zasunout přiloženou anténku do nejbližšího volného USB, případně zapojit stejným způsebem prodlužovací kablík se stojánkem a dát si to někam za monitor aby ti nepřekážel, dále Start, Nastavení, Ovládací panely, Myš, kde si nastavíš požadovaný chod jako u každé jiné myši a budeš štěstím bez sebe, možná že dnes už jsou ty bezdrátovky mnohem modernější a nic z toho nemusíš nastavovat a musí to fungovat, skus to po staru…