Duchess

Myš i klávesnice blbne – proč??!

Mám problém s myší, občas nfunguje, zapojím znovu a je to ok, jenže mi ozvaču ne jen ikonu na kterou kliknu, ale i všechny předešlé. z toho vyplývá že se otevře miliarda oken (to by tak nevadilo), ale třeba ve wordu se označí celý předešlý text, takže nelze upravit dokument. klávesnice začne z ničeho nic přepínat malé a velké písmenka, čísla nepíšou a další nešvary. přeinstalovat ovladače nepomáhá. děkuji
Doplňuji:
Děkuji, obnova systému nefunguje. Chystám se přehrát windows, tak snad to pomůže. Jenom je trošku obtížné zálohovat data.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V první řadě bych zkusil obnovení systému. Víš alespoň odkdy to asi tak dělá? Dej obnovu systému den před tím a uvidíš, jestli to pomůže.

Další odpovědi
atriplex

Obvykle je tohle předzvěst virózy a lze očekávat úmrtí PC.