Lucy7

Nechce se mi načíst notebook

Když ho zapnu tak se normálně jako vždy spustí, ale když se otevře hlavní obrazovka tak se notebook začne načítat a nejde na nic kliknout. Nechala jsem ho v klidu asi půl hodiny ale pořád se načítal a vypnout jsem ho musela dlouhým podržením vypínacího tlačítka. Vůbec nevím co sním mám dělat. Nutně z něho potřebuji dostat dokumenty

Odpovědi
jpau

Asi jsem debil ale vážně nevím, co je hlavní obrazovka.

Jinak vzhledem ke stoupajícímu množství neschopným uživatelům asi začnu nabízet záchranu dat/odvirování/re­instal + jiné hw/sw služby… Cena 200 kč/hod nebo alkohol v odpovídající cenové hladině. 🙂 (v případě, že o podobnu službu bude mít zájem např. Koleso nebo jiný nezaměstnaný, rád mu ji přenechám)

kablik

já bych doporučil notbuk otočit vzhůru nohama, otevřít kryt baterie a na okamžik ji vyjmout,vrátit, nb se pravděpodobně zresetuje a naskočí, dříve nebo později to bude chtít odborný servis, vlastní zkušenost…

cochee

Je třeba spustit správce úloh, z něj vyčíst, který proces způsobuje to „načítání“ a pak teprve je možno podniknout další kroky. Samozřejmě řešení „s kanónem na komára“ mohu poskytnout už teď: vyjmout harddisk, nechat jej osobou, která se v tom vyzná, připojit přes redukci do stolního PC a takto z něj vytahat ony dokumenty.

cochee

jpau: myslím, že z geografických důvodů mohou tuto službu poskytovat i zdejší nezaměstnaní ;)

jpau

Však ano! Má-li někdo z nezaměstnaných zájem nechť mi dá vědět, rád budu předávat případné kšefty! 🙂