Avatar uživatele
Lucy7

Nechce se mi načíst notebook

Když ho zapnu tak se normálně jako vždy spustí, ale když se otevře hlavní obrazovka tak se notebook začne načítat a nejde na nic kliknout. Nechala jsem ho v klidu asi půl hodiny ale pořád se načítal a vypnout jsem ho musela dlouhým podržením vypínacího tlačítka. Vůbec nevím co sním mám dělat. Nutně z něho potřebuji dostat dokumenty

Zajímavá 0 před 3979 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jpau

Asi jsem debil ale vážně nevím, co je hlavní obrazovka.

Jinak vzhledem ke stoupajícímu množství neschopným uživatelům asi začnu nabízet záchranu dat/odvirování/re­instal + jiné hw/sw služby… Cena 200 kč/hod nebo alkohol v odpovídající cenové hladině. 🙂 (v případě, že o podobnu službu bude mít zájem např. Koleso nebo jiný nezaměstnaný, rád mu ji přenechám)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kablik

já bych doporučil notbuk otočit vzhůru nohama, otevřít kryt baterie a na okamžik ji vyjmout,vrátit, nb se pravděpodobně zresetuje a naskočí, dříve nebo později to bude chtít odborný servis, vlastní zkušenost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Je třeba spustit správce úloh, z něj vyčíst, který proces způsobuje to „načítání“ a pak teprve je možno podniknout další kroky. Samozřejmě řešení „s kanónem na komára“ mohu poskytnout už teď: vyjmout harddisk, nechat jej osobou, která se v tom vyzná, připojit přes redukci do stolního PC a takto z něj vytahat ony dokumenty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

jpau: myslím, že z geografických důvodů mohou tuto službu poskytovat i zdejší nezaměstnaní ;)

před 3979 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jpau

Však ano! Má-li někdo z nezaměstnaných zájem nechť mi dá vědět, rád budu předávat případné kšefty! 🙂

před 3978 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet