Luchia181

Jak lze pripojit bezdratovou klavesnici?

Ahoj prosim vas jak mam pripojit bezdratovou klavesnici Logitech k pc…?

Odpovědi
fortin

V návodu doporučují nejdříve odebrat ovladač zařízení myš a klávesnici. Já jsem vysílač připojil, systém si sám nainstaloval ovladač. Na vysílači stiskněte tlačítko a pod myší by mělo být malé tlačítko. To stiskněte, třeba tužkou. Podobně i na klávesnici. Mělo by to fungovat. Naposledy můžete odebrat ve správci zařízení standardní klávesnici PS/2 a myš PS/2.

Cesta:
Tento počítač, spravovat, Správce zařízení.