autacek

Proč nechal nový ministr zdravotnictví chcípnout PSA? Pro koho je výhoda neznat předem pravidla pro anticovid opatření?

..... ne psa, ale PSA.

Odpovědi
Drap

Pokud vím, tak ministr řekl, že PES zůstane , ale bude přepracován.

Mr. Marek

Jak píše Drap, bude přepracována koncepce. Je fuk, jestli se to jmenuje PES nebo KOČKA, hlavně ať to má hlavu a patu a je to srozumitelný.

Mc Merkurion

… a von se podle něj někdo držel ??? jeho slova: psa si mějte na dvorku, jsou aspoň fér, vymyslet psa a pak podle něj nefungovat je pro kočku …

Arne1

Chcípnout psa je opravdu hloupost. Naložit do česneku a upéct !

elkon

Rejpalům se stále něco nelíbí. Když to bude černé, budou chtít bílé. Když to bude bílé, budou chtít černé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Jak píše Drap, bude přepracována koncepce. Je fuk, jestli se to jmenuje PES nebo KOČKA, hlavně ať to má hlavu a patu a je to srozumitelný.

Ametyst

Hlavně ať to není kočkopes nebo psočka. 🙂

Mr. Marek

Ametyst: Přesně :))

Mr. Marek

Jak píše Drap, bude přepracována koncepce. Je fuk, jestli se to jmenuje PES nebo KOČKA, hlavně ať to má hlavu a patu a je to srozumitelný.

Drap

Pokud vím, tak ministr řekl, že PES zůstane, ale bude přepravcován

Drap

Pokud vím, tak ministr řekl, že PES zůstane, ale bude přepravcován