Baronmetr

Proč naše média věnují tolik pozornosti korunovaci krále v Anglii?

Jsme snad jednou z jejich posledních kolonií ve světě?

Nejlepší odpověď
Filip84

Se jich zeptej, ne? To je problém napsat e-mail do ČT, nebo – co já vím – „panu Seznamovi“? Jak my to máme vědět? Tady žádný novinář, v komunitě, není, a i kdyby tu nějaký byl, nedá Ti odpověď na to, proč tak činí „naše média“, ne? 🙄

Další odpovědi
aliendrone

Nooooo… a CO bys jako chtěl v médiích? Přehled „úspěchů státního hospodaření“? TWL to by bylo odvysíláno během pár sekund! 😁

Fialový hnus: „Vážení občané, sice ještě totálně v prdeli na 100 % nejsme, ale děláme co můžeme, aby se během našeho volebního období tak STALO!“ 😕

Nebo „Vítězná ofenziva, jež definitivně osvobodí Ukrajinu“, kterou Volodymyr sliboval na jaře, až bude mít západní zbraně? 😉 Máš ponětí KOLIK ukrajinských vojáků doposud dezertovalo (KDO by chtěl za tamější zhovadilý režim v čele s Volem riskovat krk)? Pokud ne, tak se podívej kolem sebe – samý Ukroš ve VOJENSKÉM VĚKU a Volovi nezbývá, než sbírat násilím chlapy po ulicích a povolávat bezruké… 😕

Něco tam dát musí a to POKUD MOŽNO TO, co nenasejří občany JEŠTĚ VÍC, než jsou nyní. 😐

VaclavZeman

No, žijeme proboha v jednadvacátém století a jsme tedy v tzv. době postmoderní. Hlavním rysem je globalismus. Názor na to můžeš mít jakýkoliv, ale toto je jeho názorný příklad. Děkuju.

Ametyst

Protože jsou vesměs bulvár. Seriózní media by totiž informovala o tom, co se stalo. Bulvár píše o tom, co možná, údajně, nebo v budoucnu......

cappuccino

Protoze se lidi radeji divaji na pohadku nez na boje!