lojzaman

Proč nám nechtějí sdělit příčinu smrti sestry z Thomayerovy nemocnice?

Podle pitvy nešlo o násilný trestný čin ani o sebevraždu, stále však nikdo nesdělil přesnou příčinu její náhlé smrti.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Přál bys si, aby bulvár vyžvanil něco o tvé rodině?

Další odpovědi
elkon

Co je komu do toho, je to věc rodiny. To jen ti takzvaní umělci a jim podobní zveřejňují i jaké mají spodní prádlo. Když to přeženu, tak možná i obsah žaludku.

frantaz

@Hufnágl zajímavé, že když umře někdo jiný, tak se ještě před pitvou do médií vyplivne, že za to nemůže Covid-19, ale přidružené diagnózy typu onkologická nemoc atd. Není to všechno trochu zvláštní? Skoro to vypadá, jako kdyby tu byl Covid-19 a ještě něco jiného co je daleko víc nebezpečnější než Covid-19.

autacek

Asi proto, abychom se nedozvěděli, že měla ještě jinou, pro ostatní pacienty „moc příjemnou“ nemoc. V takové těžké době musí však jít nějaké „duševní“ city stranou.

Dochy

frantaz: Ale také se tam nepíší další podrobnosti o tom o koho se jedná, kde přesně bydlí apod. O té sestřičce už toho víme až až. Chápu že rodina kterou všichni v okolí znají (teď už zaručeně i Ti co ještě před týdnem netušili, že jejich sousedka pracuje někde v nemocnici jako sestra) si nepřeje aby jim celý národ strkal nosy do obýváku…

Pepa25

Co myslíte, jsou „lozman“ a „frantaz“ příbuzní? Budou si tu teď „nahrávat“?

Hufnágl

Nic si nemyslím, jen to, že to jsou nastrčení agenti jako jsou na novinkycz, kde šmírují.

Pepa25

Pak jsou otázky kdo a proč je nastrčil a co s nimi …