Savier

Proč muže přitahují ženská prsa?

Nejlepší odpověď
marci1

Hypotéz a domněnek je mnoho. Ženská ňadra mají uplatnění především v péči o potomky a ve vábení partnera.
Dá se říci, že muži k prsům získají vztah už jako kojenci. Mozek si tuto vazbu uloží do paměti a využije ji dospělosti, aby upevnil vztah mezi partnery. Podle mnohých biologů stojí za láskou k poprsí něco jiného, a sice evoluční potřeba. Někteří experti tvrdí, že muže přitahují ženy s bujnými dekolty proto, že jde o znak dobrého zdravotního stavu a plodnosti. Podvědomě navíc muži mohou uvažovat nad tím, že pokud se budou poprsí své partnerky věnovat, zvýší tím šanci na potomstvo.
🙂

Další odpovědi
Filip84

A Ty nejsi muž? Nebo jsi orientován na muže shodného pohlaví? 🤷‍♀️😅

Protože jsou to druhotné znaky pohlaví, prostě to tak funguje. Je to příroda, no. 😎

jirka F

To přesně nevím mě přitahuje holka svým charakterem a vychováním nekoukám se na prsa.Nijak mě nezajímají spíše tedy hlavně říkám to vychování ale slyšel jsem jednou rozhovor spolužaček a ty se bavily o tom že když jim někdo řekne že jim to sluší tak chce většinou sex.Ale jako na některá rádoby prsa nejsem vůbec zvědavý.

aliendrone

Dobrá otázka! Možná proto, že jde o sekundááární pohlavní znaky? 😉 😁

A já ti k tomu přidám DALŠÍ ZÁHADU! Čím více tě budou přitahovat, tím méně se ti jich v životě bude dostávat! Pokud budeš nešťastník toužící být „přidušen mezi pořádnými melouny“, tak si budeš moci GRATULOVAT k tomu, že tvoje baba má práskačku velikosti č. 2 a ne jen pouhé jedničky! PROČ to tak je NWM, ale obvykle to PLATÍ! 😮 😛

Kelt

Muž si vybírá partnerku s tím, že ji bere jako potenciální matku dětí. Tak ho zajímá, zda by je byla schopna uživit, kojit a podobně.

elkon

„Protože to máme zažité od doby kojení“.

paul1

Jde to samo od sebe, musím se hodně kontrolovat, abych se díval do očí, ne níže.

Filip84

JyrkaF🤪 pekelný kotelník ze školky: „[M]ě přitahuje holka svým charakterem a vychováním nekoukám se na prsa … na některá rádoby prsa nejsem vůbec zvědavý.

To je ten důvod, proč jsi sám a budeš sám. A ten palec máš za odvahu, arciť je mi jasné, že blahoslaveni chudí duchem jsou, neboť jejich království nebeské jest. 😎

aliendrone

jirka F >>> A kdybys vyslechl rozhovor starších žen (zkušenějších, žádný spolužačkovský žabinec), tak by ses dozvěděl, že „muž chce sex, i když řekne jen DOBRÝ DEN“. 😉
Ve skutečnosti vlastně ani NEMUSÍ NIC ŘÍKAT a i tak ho CHCE! Tedy… to platilo ještě před objevem „bojových helikoptér“ a dalších genderových zvěrstev. 😉

zjentek>>> LULINI! 😁 😁 😁 Twl to je nějaký spešl prajzský termín NEBO jen náhlý záchvat poetiky? 😉 😮 😁

zjentek

Jak které. Některé muže může přitahovat i lulini. Podívej na Filipa a jeho odpověď. Zjevně zde máme co do činění s mužem rozdílného pohlaví. 🤷‍♂️