autacek

Proč ministr Hamáček pronášel svůj nominační projev na předsedu strany ze skříně? A myslíte, že zvítězí?

Odpovědi
Mr. Marek

Mají online konferenci ne? Myslím, že ano, protože získal nejvíce nominací. Ostatní (Petříček, Valachová) vyzyvatelé nemají takový tah na branku si myslím. Sestup ČSSD to nezastaví.
Bingo!

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/hama­cek-obhajil-kreslo-sefa-cssd-40356552#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=AmzbC1JmQvN-202104091633&­dop_id=40356552&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nassin

Ano, zvítězí. Vlastně zvítězil!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.