Proč mi zde lidé tykají?

Necítím se komfortně, pardon. Vnímám to jako slušnost.

Nejlepší odpověď
Hlada

Protože mezi soudruhy a účastníky internetových diskuzí je tykání obvyklé.

Další odpovědi
nyjono

Protože na internetu jsou lidé trochu v anonymním režimu a tykání je obvyklé.
Vykání je při internetové komunikaci méně častné.
Doplnuji, netykají jen tobě. Všimni si, že si tady tykají, až na pár vyjímek, všichni.

Nassin

Tak sem nelez.V kostele si vykají.

Kepler

Je to anonymní komunita uživatelů, tak proto. Komunitu spojují stejné zájmy a většině lidí tykání usnadňuje vyjadřování, je to neformální společnost.

Alesh

Kdo ti tyká? 🙂

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=myU22oWjeng

Kelt

Tykání nebo vykání je pouze gramatická kategorie, jiný tvar slovesa. A pokud tady má několik lidí společný zájem, tak je to tykání sblíží. Ale taky vykám tomu, kdo si to zaslouží, něco dokázal a pod.

Hufnágl

Že by další z pár jedinců, kteří si vyžadují vykání. Když se ti to nelíbí, tak odpověď nassina je snad srozumitelná.

Jedinému člověku, kterému vykám a vykat budu, je ivzez.

Arne1

Protože tak velí pravidla slušného chování na Internetu.

anonym

Nyjono: Takže kdybych o to slušně požádal, tak je to stejně zbytečné?

nyjono

Cástečně. Někteří si to nemusí za čas uvědomit a někteří tento dotaz třeba nezaregistrují.
Mně osobně přijde zbytečné s tím zatěžovat,

anonym

Hufnágl: odpověď Nassina je hloupá

anonym

Nassin: No to je mi odpověď, za to Vy to tady zvelebujete. Ono je lehké se na všechno vyprdnout, ale snažit se o něco, to chce snahu.

Nassin

jens
Nepřeji si abys mi vykal.

anonym

A já si pak nepřeji, abys mi tykal, přesto to stále činíš.

Hufnágl

No vidíš, jak ti to jde.

marci1

Jsme tu pod nicky, anonymně. Neznáš nás a my neznáme tebe. Tykání je na netu běžné. Je to rychlejší, pohodlnější. A taky vytváří „kamarádštější“ atmosféru (pokud ti někdo netyká a neshazuje tě). A shazovat druhého tu umí i lidé, kteří si vyžadují vykání. Mohu ti nadále tykat Jensi? Slibuji, že tě nebudu shazovat! 🙂

anonym

Můžete mi tykat. Omlouvám se, sem tam mi to uletí a tykám. 🙂

marci1

Díky, klidně mi tykej. 🙂

Hufnágl

Jo, pro něžné pohlaví bys ses ztrhal.

marci1

🙂