Avatar uživatele
Aneta9874

Proč mi všichni diskriminujou tady na foru kdyz to mislim dobre?

ahoj psala jsem sem kuli memu pejskovi a vsichni mi jen vinadali to je sama diskriminace nechapu proc kdyz mam pejsky rada proc mi nemuzou normalne poradit jeden mi rekl blbko to mi rekl jednou kluk ze skoly a mi jsme tam sli pak s erikem a poradne sme mu vinadali ale on sel za rodicema mima a tata mu rek ze nejsem blbka a on pak mi dal za pravdu a omluvil jsem se proc se mi neomluvi ja prece nejsem blbka
Doplňuji:
ahoj no je mi 20 takze ta historka je jeste ze stredni ale tam mi virazili do ted nechapu proc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Za předpokladu že chodíš do školy, řídíš finance, a šetříš benzínem, formuluješ otázky podobným zpusobem jako Solnař,a ještě ke všemu brázdíš české silnice, je něco divného :-I Buďto se svými dotazy čekáš na reakce, nebo v Bohnicích nainstalovali nový počítač.

Doplňuji:
S tím tvým trollingem jsi moc čitelná.

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sendys1999

Nevim, ale možná se první nauč „gramatyku“ :D, a pak na tebe možná někteří změní názor, každopádně jsem formulaci otázky stejně nepochopil…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Když chceš sehnat pejska,tak si stačí projít inzerci na netu nebo v novinách.Pokud má pes zdravotní potíže je lepší obrátit se na veterináře než na tuhle stránku.V podstatě jen proto,že než by se k tvému dotazu někdo mohl vyjádřit,tak by eventuelně tvůj pes mohl pojít.
A pokud se týká toho oslovení blbka,nebylo namířeno přímo na tebe,jen někdo konstatoval,že jsi …
A sorry,myslím,že ani nevíš co pojem diskriminace znamená.Pokud se ovšem prezentuješ všude stejně jako tady,tak se ani moc nedivím,že tě vyrazili ze školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

zeptej se právě těch, co tě diskriminujou ..oni určitě vědí, v čem mají navrch a proč ti to dělaj ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Tak hele Beer4Real, už mne moc neštvi s použitím mě podobného nicku, už stačilo, žes to měl ve svém profilu, kdes psal, že seš blbej, ale né tak jako Agneta.
+++
Proč tady musíš snižovat naši jinak dobrou úroveň s takovými hloupostmi. Kdybys nepoužil jména Aneta, tak by to šlo, ale takhle se mi to nelíbí. Ve dvaceti už bys mohl mít rozum :((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Jde o to, že někteří lidé jsou jednoduše nesnášenliví a nedokážou se dostatečně distancovat od některých projevů.
Jednoduše je naštve tvůj projev.
Ještě je často problém se sociální inteligencí, což spousta lidí také těžko snáší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Zde tvrdíte jak máte ráda svého pejska a přesto jste ho nechala se trápit několik hodin?
Místo aby jste šla ihned k zvěrolékaři, tak si zde dopisujete.
Takže máte opravdu dojem, že je vše v pořádku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Achjo …kdyz nejses blbka tak co potom jses ?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože asi nejsi-teda spíš určitě normální.Necháš umřít psa jenom proto avy ti vystačil benzín a veterina je daleko?k tomu fakt nemám co řict a dost mě to štve,ty už si žádné zvíře nepořizuj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

ten kdo ti tak říká většinou je sám takový, má nějaký problém tak se posmívá a nadává

Neber si podobné keci k srdci, je to jen jejich názor, což NEznamená že je to pravda

zároveň je potřeba takovému člověku pomoci a poznat ho? nvm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Aneto, nemyslíte to dobře.
Jste líná se psem zajet k veterináři, radši ho necháte umřít.
Co na tom vidíte dobrého?

PS:
„Jeden“ měl pravdu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Asi proto, že to mislíš dobře, ale mislíš přitom málo. Co takto zkusit jinou otázku: „Věděli jste, že existuje i "y“? Víte vůbec, co to je a na co?":-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek