Greneia

Proč jste tady?

Docela by mne zajímalo, proč tu jste. Osobně mne baví odpovídat na dotazy, ať už jsou jakékoliv a štve mě, když je dotaz, na který nevím odpověď. :)) Ale na druhou stranu, když odpoví někdo druhý, tak se aspoň přiučím. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Jsem tu abych se přiučil a také jsem rád když mohu někomu pomoci.Těší mne když má rada je pro někoho užitečná.Občas je tu i legrace a jsou tu fajn lidé.

Další odpovědi
panenka

Já jsem tu proto abych zde mohla pomoci,taky proto že když si nevím s něčím rady, tak vím že mě tu bude vždy zodpovězeno a že se zde dozvím plno zajímavých věcí.

rynek878

Jsem tu krátce,ale stává se ze mne pomalu a jistě závislák na tyto stránky.
Taky mne potěší jako většinu odpovídajících,když odpověď je někomu co platná.

vagra

Jak vidíte,takřka pro nás všechny,jsou tyto stránky nejen zdrojem informací,ale postupem času se stávají i koníčkem.

Jahoda

Jsem zde od toho, abych lidem pomohla v nesnázích. Navíc se sama mnohdy přiučím, což je velmi dobré a jsem za to ráda. 🙂 Pokud odpověď na nějakou otázku vím, odpovím. Pokud nevím, přenechám to kolegům a jejich odpovědi si přečtu a dozvím se z toho něco. Takže si zde vlastně všichni navzájem pomáháme, což mne moc těší. Akorát mi vadí, že někteří uživatelé to zde narušují. Myslela jsem si, že budeme parta, která drží při sobě, ale někteří to zde berou jako hru a narušují nám to tu… Což je mi velmi líto.. ☹

Také musím souhlasit s Ten který je, protože je fakt, že je tu mnoho fajn lidí, kteří jsou super a je s nimi i legrace 🙂

BENYTA

Na tyhle stránky se určitě dá vytvořit závislost:-).
Faccinuje mě,jak rychle po položení otázky mi uživatelé dokáží najít odkaz.
Musela bych použít vyhledávač a pročítat spousty odkazů,což by při rychlosti 53,6kb/s bylo mírně řečeno úmorné,tedy spíš otravné.
Děkuji všem,kdo mi odpověděli,nebo teprve odpoví a doufám,že i mé odpovědi jsou vám užitečné.

Luss

Uplne ze stejneho duvodu jako Ten,ktery je. Take je fajn, ze to neni jen tlachani jako v jinych diskuzich, ale neco se tu dozvim a ze to tady malokdy sklouzne do nejake neprijemne atmosfery a napadani. Vesmes se k sobe chovaji vsichni slusne, to dneska na vetsine diskuzi a chatu nenajdeme – i kdyz toto neni diskuze v pravem slova smyslu.

gnr54

Jsem tu ze zvědavosti a po vědění.Vždy když mi někdo odpoví,tak si říkám „jak asi vypadá!“ A také si ho představuji.Když můžu a vím to na 100%,tak i odpovím.Moc se mi tu líbí.

Radovan M

Jakmile mám nějakou otázku na kterou bych chtěl znát odpověď, tak jí sem hned šoupnu 😉
A když má někdo nějaké otázky (hlavně ohledně aut) tak je rád zodpovím 🙂

lorja

Vlastně si tady ověřuji co vím a dozvídám se
i nové věci z mnoha oblastí.Jsem ráda,když mohu na oplátku poskytnout informaci někomu druhému.