woods33

Proč mi nejde přes mobil na internetu přehrát video? Musím si ho nejdříve stáhnout.

Odpovědi
Michal Kole

Protože video je nejpravděpodobněji ve formátu flash a v internetovém prohlížeči v mobilu pro něj nemáte plugin, který by jej dekódoval.

kazisvět

Odhaduji, že se snažíte přehrát video s technologií Flash (většina videí na webových stránkách vč. Youtube) a Váš telefon Flash nepodporuje. Ověřte si, zda existuje nějaká cesta, jak v konkrétně ve Vašem telefonu Flash zprovoznit.

DDarent

Pro přehrání videa v mobilu z internetu musíte buď stáhnout video, nebo použít Flash Player ( minimálně verze 9.0) proto abyste sputil/a video. Toto neplatí pro stránku Youtube, ta podporuje i nižší verze ale vyžaduje podporu videoformátů MP4, nebo FLV.