dodole

Proč se mi nepřehrávají videa v telefonu? Hází mi to chybu: „Při přehrávání došlo k problému, klepnutím zopakujte akci.“

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda tu někdo neví, jaká je příčina nepřehrávání se videí v mobilu. Ať přes aplikaci Youtube či normálně na internetu, ani videa na Facebooku se mi nespustí. Buď to načítá nekonečně dlouho a bezúspěšně, nebo se vůbec nezapne. Aplikaci Youtube jsem zkoušel přeinstalovat na starší verzi, kde mi to ještě šlo,ale ani poté .. Vždy mi to vyhodí chybu „Při přehrávání došlo k problému, klepnutím zopakujte akci“… Zkoušel jsem různá videa a ani přesto… U všech to je takhle. Nevím si už rady, proto bych byl rád za každou pomoc zde,předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Frogman

A zkusil jsi ten mobil vypnout a znovu zapnout? :DD

KodyCz

Také se mi to jednu dobu stávalo, ale po několika dnech tento problém zmizel.