zjentek

Proč mě vždy odzbrojí ženská krása?

Já nevím tohle je jako nějaké prokletí které trvá celou věčnost, vlastně od kolébky a při mé přirozenosti mohu snadno předjímat že to břímě potáhnu až do hrobu. Takový život ovšem nemá žádnou hodnotu, se šeredou já normálně a bez mindráků docela inteligentně pokecám ovšem když se objeví krásná je rázem konec, nic, nula, nado, knedla v krku a prostě najednou a bez výjimky melu srajdy za které by se nestyděl ani učiněný debil, proto také já si nikdy nenajdu krásnou paní ale vždy jen obludu neboli strašáka nevídaného a to myslím zcela seriózně neboť pro mě překrásná žena začíná už někde na levelu Hillary Swank, Lucy Liu anebo Tilda Swinton. Tenhle život je prostě peklo je to strašný hendikep. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Protože nejsi dostatečně pokrokový. Progresivní genderismus tě osvobodí (podobně jako „PRAVDA a LÁSKA“) od přežilého a zpátečnického šovinistického chlapství. Jen s přechodem na „ekologické“ topení elektřinou počkej až PO ZIMĚ, Cosi mi říká, že ani cena paliv není ještě na vrcholu, natož elektřiny. 😉

BTW – tohle je prokletí VŠECH chlapů. Dokonce i těch, kteří jsou schopni odvodit (byť jen na základě několika vzájemně prohozených vět), že dotyčná krasavice je PARÁDNÍ blbá kráva.

Co naděláš, příroda muže obdařila 2 centry myšlení. (Jak jinak, protože je to škodolibá mrcha rodu ŽENSKÉHO! 😉 ) A když kontrolu nad tělem převezme to „přízemnější“, NELZE očekávat zázraky (už jen s ohledem na jeho objem v porovnání s lebkou). Od blbé kalkulačky také nečekáš, že na ní rozchodíš Unreal engine, že ne? No a tím se všechna ta zhovadilost vysvětluje. 😐

led

zjentek, čo je to „ženská krása“ podľa vás? je to len vo fyzickom zjave, napríklad renezančná Mona Líza, či idol konca 60-tych rokov XX.storočia Twiggi, alebo praveká Věstonická Venuša? Alebo spĺňa aj ďaľšie požiadavky, napríklad povaha, myslenie…

zjentek

Led, tomu vy nemůžete rozumět, to je jasný, ale… Prostě krása, no, já přece nevím, co to je! Přiklad: Nedávno se ke mě zezadu tiše přikradla krásná žena, která mě oslovila (něco v okolí hledala). Já samozřejmě nevěděl, že je krásná, takže když začala mluvit tím svým líbezným hlasem, reagoval jsem zcela suverénně (byl jsem zády, žáno). No a při reakci jsem se pozvolna obracel k ní čelem no a tak ji spatřil v celé té její kráse. A V TU CHVÍLI byl konec přirozené komunikace na úrovni, má přirozenost byla ta tam a začal jsem se chovat jako ten debil (tohle vysvětlit neumím, to byste tam vedle mě musela stát a znát mou přirozenost, abyste to pochopila), ANIŽ bych věděl cokoli o její povaze, myšlení… Přitom vůbec nešlo o nějaké čarovné, okouzlující prvky jejího těla, kterým by se snad dalo snadno uniknout pouhým odvracením pohledu atd., například vlasy, oči, anebo kozy. To ne! Ta bytost byla prostě krásná JAKO CELEK! Takže asi takovou krásu se tady snažím popsat a já fakt nevím, co to je, prostě nevím, no! Tak už mi lépe rozumíte? Jak vám tady mám tedy odpovědět na otázku- „čo je to „ženská krása“ podľa vás?“ Na to mně odpovězte spíše vy, no ne?

BTW, ten líbezný hlas měl na celém tom dojmu (ženská krása) z onoho zjevení jistě také podíl, i když mohl ale také nemusel vypovídat nic o zmiňované povaze či myšlení konkrétní bytosti v podobě překrásné ženy. A včil mudrujte. (; Děkuju.

aliendrone

led>>> Vyzerá to tak, že za rozpoznávání „ženské krásy“ je zodpovědné mužské sekundární centrum myšlení. Jakkoliv ho vědomým výkonem dalece překonává mozek, tak si díky vývojové prioritě (tutově existovaklo dříve!) uchovává v jistých směrech NADŘAZENOST nad mozkem. A to doslova s DIKTÁTORSKÝMI pravomocemi. 😕

A ženy to DOBŘE VĚDÍ a VĚDOMĚ toho ZNEUŽÍVAJÍ! Ony se obvykle nefintí „jen tak pro radost“. JISTOTNĚ vědí o zoufalé intelektuální neschopnosti mužského sekundárního myšlenkového centra. Proto místo vybrušování intelektuálních schopností raději tráví čas před zrcadlem. To, že mužské druhotné myšlenkové cetrum nezmákne ani 1+1 totiž neznamená, že nemá přístup k zrakovým vjemům. JJ, muži jsou často hloupí, ale zřídka slepí. 😉 😁

zjentek

Aliene, hm, tak to máme blbé. Zejména pak já. Bo u mě sekundární myšlenkové centrum pravděpodobně prorostlo UŽ CELÝM mozkem, jako když jedna plodina v záhonu zahubí jiné okolo, méně progresivní a je to moje chyba- měl jsem v životě používat i ty OSTATNÍ části náplně hlavy, chjo 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️