Rokio

Proč mě uživatele Odpovědi.cz považují za hloupého?

Já osobně se napovažuji za příliš chytrého člověka, ale rozhodně nejsem žádný retard a moje IQ je nad subnormou (+85 IQ).

Mezi důvody, proč nejsem hloupý, patří:

  1. Mám maturitu a zvládl jsem ji s dobrými známkami.
  2. Umím několik cizích jazyků. Mám maturitu z AJ, ovládám základy němčiny a v poslední době se učím i španělský jazyk.
  3. Na konci základky jsem měl samé jedničky na vysvědčení, takže mám i nějaký ten všeobecný přehled.
  4. Umím práci s počítačem. Ovládám tiskárnu, balíček Microsoft, psát rychle na klávesnici a vyznám se trochu v PC grafice.
  5. Velmi dobře se vyznám v investování a ve financích.
  6. Z práva na OA jsem měl jedničky a někdy i dvojky.
  7. Podle posledního IQ testu, který jsem podstoupil, je moje IQ 97 bodů.

Nejlepší odpověď
elkon

Nevím, jestli jsi hloupý, ale jako hlupák se většinou prezentuješ. Chytrý člověk nemá potřebu stále se předvádět a stále zdůrazňovat své „přednosti“. A s tím tvým IQ bych se moc nechlubil. Pod stovku to není žádný zázrak.

Další odpovědi
led

Považujú vás za takého, akým sa tu predvádzate.
Rokio, kašlite na to, čo si myslia iní, ale robte tak, ako to cítite a ako myslíte vy. Žijete svoj život a nie život podľa predstáv iného.

_Bůh_

Jednooký mezi slepými

annas

Rokio, jste,. jaký jste. Co si kdo myslí, je jeho věc. Snažíte se chovat podle svých morálních zásad, jde o výraz vašeho svědomí, , pokud se vám něco nedaří, uvědomujete si, že musíte nést důsledky svého činu.
Myslím si, že byste možná neměl být vždy tak otevřený a víc šetřit informace ze svého soukromí.k, , vždy se zneužít a pochopit jinak.

Netrapte se názory druhých, neřešte je. Neporovnávejte se s nimi, to vám ubližuje, Působí to totiž jako strach z případné negativní reakce okolí..Přece žijete svůj život, ne takový, jak vám někdo radí. . Uvědomte si, že vlastní individualita i odlišnost jsou něčím, co je pro vás báječné a dělá vás mimořádného.
Zapojte víc roézum, oprosťte se od emocí, vždy nejsou dobrým rádcem.

Vložil jstse otázku o dobro, vidíte, že mnoho jediinců spíš šíří zlo, urážejí, svaluji např. mazaání otázek na jiné jedionce. Nevadí jim, že jde o jejich myšlenklu, snahu ublížit.

Tak je to i s radami. Poslouchejte rozum.

Marty Koller

Jsi chytrej máš jen poruchu. Tak z toho důvodu. Ale já ne toho se neboj👍

zjentek

Tuhle otázku jsi mně určitě ukradl!

Gus_Fring

Minimálně já tě nepovažuji za hloupého, jen za jednoho z mnoha zdejších trollů. Alespoň ale tu působíš dlouho a ne jako jiní, kteří sem přijdou trollit a nevydrží dlouho.

Marty Koller

Gus Fring: hele klid,on je jen nemocnej žádnej troll.

zjentek

Rokio, ber to pozitivně. Podívej, sešlo se nás tady celé naše kvarteto, včetně Elkona! To je dobrý ne? (;

jirka F

Nikdo tě tady alespoň co znám, za hloupého nepovažuje. Tak jaký smysl má pak tato otázka?