MacChill

Proč mě svědí hlava, když jím něco pálivého?

Doplňuji:
Projeví se to hned, ať už jde o česnek, chilli nebo cokoli jiného pálivého, tolik mi to nevadí, ale zajímalo by mě jestli má někdo stejný prolém

Nejlepší odpověď
Deli

Může to být příznak alergie – na nějaké koření, třeba i na tu mátu…

Další odpovědi
Natee

Tak v tom Ti asi neporadím.

Ale nejsi sám; Já když si umyju vlasy mátovým šamponem, taky mě tak jakože trošku.. Svědí, pálí =)

verka

Pokud to je až za chvíli, tak to se nelíbilo játrům.

Kuře

Já mám něco podobného – když piju džus tak mě svědí krk, vypiju většinou celou krabičku za den – když jsem u babičky o víkendu =O)

pokazdejinak

to není alergie, taky to mám :) … když táta vařil česnečku, tak vždycky říkal, že tam musí být tolik česneku, aby tě hřálo nahoře na hlavě :) nevím, čím to je způsobené, jen to znamená správnou a pořádnou pálivost ;)

možná se tak tělo snaží rychle ochladit – i když je ta vnitřní horkost způsobená chemicky… fakt nevím, ale je mi to příjemné, bohužel od té doby, co není běžně k dostání český česnek, už jsem to u česnečky necítila